W dniu dzisiejszym mieliśmy zaszczyt wraz ze Stowarzyszeniem Ku Dobrei Nadziei odebrać wyróżnienie z rąk Pani Minister Elżbiety Rafalskiej w ramach Podlaskiej Sieci Współpracy Podmiotów Ekonomii Społecznej Pracujących z Osobami Bezdomnymi 🙂 Napisane przez spesalvi Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest spesalvi