W Centrum Wystawienniczo- Konferencyjnym odbyło się kolejne spotkanie z seniorami w ramach zadania publicznego „Aktywny Senior – Zdrowy Senior”. Na spotkanie została zaproszona pani prof.dr hab.n.med. Maria Górska endokrynolog. Napisane przez spesalvi Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest spesalvi